Rus Pokerinin Eşsizliği

Almanya’daki yarışmada ödülü alan kişinin mesleği de Kenan Işık’ın takdirini kazanmış. Kapıda sürekli bekleyen bir kişinin polis kahvehaneye geldiği zaman kapıdaki özel bir düzenek ile içeriye haber verdiği ve masalardaki pul ile oyun kağıtlarının hemen toplandığı öğrenildi. Cumhuriyetçi Senatör McCain fotoğrafın yayınlanmasının ardından Twitter’daki hesabında, “Skandal! 3 saatten fazla süren Senato’daki oturumda iPhone ile oyun oynarken yakalandım. En kötüsü ise oynadığım oyunu kaybettim” mesajını yayınlamasıyla ise şaşkınlık yarattı. Kumarhanedeki oyunları takip etmek ve polislerin gelişlerinden haberdar olmak üzere kurulan güvenlik kameraları, hem oyun anını hem de baskın anındaki karmaşayı kaydetti. Çete ele başlarından 54 yaşındaki F.F.’nin yaklaşık 10 milyon lira servetinin bulunduğu ileri sürülürken, diğer elebaşı 59 yaşındaki A.R.D.’nin ise güvenlik açısından zırhlı otomobil kullandığı ifade edildi. BM Güvenlik Konseyi kararıyla yeniden yaptırımlar getirilebilir ancak siyasi süreç yavaş ve bunların uygulanması en iyi olasılıkla kısmi ve sonuçta etkisiz olacak. DH Texas rulet, uygulama marketi üzerinde bulabileceğiniz en iyi Texas Hold’em rulet oyunlarından bir tanesidir.

#
Bahis Sitesi
Üyelik Bonusu
Puan
Siteye Git
1
30TL Bedava
5.0⭐
2
30TL Bedava
4.9⭐
3
3000TL %100
4.8⭐
4
1200TL %100
4.7⭐
5
550TL %100
4.6⭐
6
500TL %100
4.5⭐
7
4000TL %250
4.4⭐
8
1000TL %100
4.3⭐

Facebook’ta En iyi rulet App! Gazete, McCain’in rulet oynarken çekilmiş fotoğrafını da haberle birlikte yayınladı. Isveçli profesyonel rulet oyuncusu ve jet sosyetenin önde gelen isimlerinden William Thorson’ın (31) Müslüman olduğu ortaya çıktı. Milyonlarca aktif oyuncusu olan ünlü Facebook versiyonuna bağımlıysanız kesinlikle bu oyunu edinmelisiniz. OS telefon, tablet ve Facebook üzerinden oynanabilen oyuna arkadaşlarınızı davet ederek birlikte rulet oynayabilir hatta arkadaş grubunuz içinde rulet geceleri düzenleyebilirsiniz. 2 hafta içinde Juventus’la evinde oynayacak olan Galatasaray, ilk 8’e girmek için kazanmalı. Bu sefer siz şifrenizi unuttuğunuzdan dolayı giriş panelinin hemen sol tarafına entegre edilmiş olan şifremi unuttum sekmesine tıklamalısınız. Bu arada, dünyanın en gösterişli ve büyük rulet serisi için giriş ücretini on bin dolara yükseltmekte acele eder; buna rağmen -ya da bu yüzden- turnuvalar onu, arasının açık olduğu babası ile karşı karşıya getirir. Ayrıca özel bölümlerinde kumar oynatılan 4 ayrı kahvehaneye yapılan baskında 130 bin lira para, zarlar, rulet kağıtları ve pullara el konuldu. Usta kumarbaz Huck Cheever, karşı konulmaz Billie Offer’la tanışır ve kartlarla oynadığı gibi aşkla da kumar oynamayı öğrenir ve aklı yerine kalbini dinler.

Immunity -Headshot (kafadan vurma) ve backstab (arkadan darbe) karşı bağışıklık. Gamboa, “Ödül beklemiyorum. Sadece doğru şeyi yapmak istedim,” dedi.Çalıştığı taksi durağı ise Gamboa’yı yılın şoförü ilan etti ve bin dolarlık bir para ödülü ve bir restoranda iki kişilik akşam yemeği ile ödüllendirdi. Unutkan müşterisinden henüz herhangi bir teşekkür ödülü almayan Gamboa, “Böyle bir beklentim zaten yok. Ben, sadece doğru olan şeyi yapmak istedim” dedi. Türkiye’deki televizyon kanallarına yukarıda bulunan videoyu reklam olarak aynı anda veren Peak Games, hayalleri büyük olan iş arkadaşları aradığını bu reklam ile tüm Türkiye’ye duyurdu. Paraların, kentteki bir kumarhanede rulet oynayan ve ismi açıklanmayan bir şahsa ait olduğu tespit edildi. Çete üyelerinin ayrıca hileli zarlarla kazanabilmek için masalara özel bir sistem kurdukları tespit edildi. Çete üyelerinin evlerinde yapılan aramalarda 5 adet ruhsatsız tabanca ile 3 bin mermi ele geçirildi.