Rulet Masasına Yapışmış, Neredeyse Her Numaraya Marka Koyan Birinde

Bağımsız ve özgür yetiştirildim, öyle çıtkırıldım ve kırıtık bir kız hiç olmadım. Taftalar, danteller filan. Hiç hoşlanmazdım, ben kendimi pantolonumun içinde emin ve güvenli hissettim. Hiç unutmam, babamın çok yakın bir dostu vefat etmişti, bütün ailesine babam baktı. Kumar, evlerde oynatılırmış. Babamın işlettiği de konken, bezik, rulet gibi oyunların oynatıldığı lüks evler. Bunların yanı sıra Dünya rulet Serisi’nde de 3 WSOP bileziği kazanan isim, tam 6 kez final masasına oturmuştur. Ama dünya tatlısı bir adamdı. Eğer bir sayıdan 4 tane varsa buna da kare denilmektedir. Niye bitti, bilmiyorum. Artık varsa yoksa iş güç. Ardından kraliçe, kral ve as tarafından artan bir güç gelir. Yakın bir 40 dakikanın ardından Bayreuth galibiyeti bekliyorum. ABD’nin kumarhaneleriyle ünlü Las Vegas kentinde bir taksici, müşterisinin takside unuttuğu 630 bin TL’yi (300 bin dolar) sahibine teslim etti. Şüphelilerin evlerinde 5 ruhsatsız tabanca ile 3 bin mermi ele geçirildi. Gözaltına alınanlar ve ele geçirilen kumar malzemeleri Asayiş Şube Müdürlüğü’ne getirildi. Kahramanmaraş’ta bir kıraathaneye müşteri kılığında giren polisler, 3 kişiye kumar oynadıkları iddiasıyla suçüstü yaptı.

#
Bahis Sitesi
Üyelik Bonusu
Puan
Siteye Git
1
30TL Bedava
5.0⭐
2
30TL Bedava
4.9⭐
3
3000TL %100
4.8⭐
4
1200TL %100
4.7⭐
5
550TL %100
4.6⭐
6
500TL %100
4.5⭐
7
4000TL %250
4.4⭐
8
1000TL %100
4.3⭐

Diğeri de tanınmış Ankaralı bir ailenin oğlu. Bu, sizin için üzücü bir şey mi? Türkiye’yi cezbetmek, kendi siyasi pozisyonuna çekmek için bir hamle. 6 yeğenim var, hepsi benim için çok kıymetli, bana güvendikleri kadar anne ve babalarına bile güvenmezler. Annemin karnı sivriymiş, aşermesi bile erkek çocuk aşermesiymiş. Biri İzmir Kız Lisesi’nde okurken makine mühendisi bir çocuk. Çocukken bütün erkek çocuk bekleyen kız çocuk aileleri gibi erkek çocuk kıyafetleri giydirirler miydi size de? Floş ise yine bütün kağıtların aynı renkten ve sıralı olduğu eller, ama en büyük kağıt as olamaz. Tabii tabii. Ama öyle şeyler yok oldu benim hayatımda. Tabii. Çünkü Osmanlı İmparatorluğu zamanında üst düzey bir asker. Çünkü başka babalara benzemiyordu, günde iki takım elbise değiştiriyordu. Çünkü ben babama çok aşıktım. Çünkü beni erkek bekliyorlarmış.

10 yıldır. Flört ederken o sözünü ettiğim iki erkekle eskiden, ben de tabii her genç kız gibi evlenmeyi, yuva kurmayı düşündüm. Pek severdi beni. Hep derdi, ben çok şanslı doğmuşum, benim doğumumla birlikte babam daha da varlıklı hale gelmiş. Dalmaz Center’ın küçüğü. Ama sonra amcamı öldürüyorlar, hem de 32 yaşında, babam da ‘Tövbe! Sonra bir banka oturtmuşlar beni sakin olayım diye, bankı yerinden sökmüşüm sinirden. E bir süre sonra anladım. Bunun da bir cezası var. Ne var ki, aşkları çok uzun süremedi. Pokerde kare aynı numaradan oluşan 4 adet kartın toplanması ile oluşur. High Card (Yüksek Kart) : Herhangi cinsteki 5 yüksek karttan oluşur. İki yüksek kart eli yarıştığında büyük olan yüksek kart kazanır. Kabadayı, değerleri olan biri. Evli değilim, birlikte olduğum biri yok, istediğim gibi eğlenirim’ demiyorsunuz? Sıra dışı hayatı ile sık sık gündeme gelen Taha Özer sevdiği işi yaptığını babasının da kendine saygı duyduğunu ifade etti. Kostümünü değiştiren Gaga, en sevilen şarkılarını seslendirmeye devam etti.