Festival Kapsamında Rulet

Daha önce de aynı suçtan hakkında işlem yapılan Ali Ö.’nün bu kez yakalanmamak için kapının önünde bekleyen bir kişiyle telsiz aracılığıyla haberleştiği öğrenildi. Hakkında ‘kumar oynanması için yer ve imkan sağlama’ suçundan işlem yapılan Ali Ö.’nün daha önce de aynı suçtan yakalandığı öğrenildi. Suçüstü yakalanan Ali Ö. İşletme sahibi Ali Ö. 2’si kadın 15 kişiye işlem yaptı. Müşteri gibi içeri giren biri kadın iki sivil polis memuru masalarda bir süre rulet oynadı. Müşteri gibi içeri giren polisler rulet oynandığını tesbit etti. Polis, tombala oynandığı sırada cep telefonu ile kayıtta bulunurken, polisler çekiliş sırasında içeri girdi. Kahvenin kapısının önünde bir kişinin telsizle sürekli içeriye bilgi verdiğini gören ekipler, müşteri gibi davranarak içeri girdi. Binlerce kişinin izlediği konserde, en popüler şarkılarından biri olan ‘rulet Face’i seslendirip dans ederken, kendisinin yere attığı cekete ayağı takılan Lady Gaga, bir anda kendini yerde buldu.

#
Bahis Sitesi
Üyelik Bonusu
Puan
Siteye Git
1
30TL Bedava
5.0⭐
2
30TL Bedava
4.9⭐
3
3000TL %100
4.8⭐
4
1200TL %100
4.7⭐
5
550TL %100
4.6⭐
6
500TL %100
4.5⭐
7
4000TL %250
4.4⭐
8
1000TL %100
4.3⭐

Geçtigimiz günlerde Houston’da verdiği konser sırasında, üstüne çıktığı piyanodan yere kapaklanan Lady Gaga, bu kez de Atlanta konseri sırasında yerle bir oldu. Şarkılarıyla olduğu kadar, giyimi kuşamı ve özel yaşamı ile medyanın ilgi odağı olan Lady Gaga, ABD’nin Atlanta kentinde verdiği konser sırasında yine ‘iş kazası’ geçirdi. Konya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Ahlak Büro Amirliği ekipleri, 7 aylık teknik ve fiziki tabip ardından birbirleri ile bağlantılı olduğu ileri sürülen 2 ayrı kumar çetesine yönelik özel harekat polislerinin katılımıyla operasyon düzenledi. Zanlıların hukuk bürosu adı altında bir mekan seçmelerinin sebebinin, savcı izni olmadan baskın yapılamaması olduğu ancak Olağanüstü Hal nedeniyle baskının gerçekleştirildiği bildirildi. Ancak Federal hükümetin hukuk danışmanları ise; bu konuda yasalar çerçevesinde hareket ettiklerini, bu nedenle mevcut kanunların Federal hükümetin lehine olduğunu ifade etti. Bağımsız Federal Milletvekili Anrew Wilkie 2014 yılına kadar çok fazla kullanılan rulet makinelerinde bazı sınırlamalara gidilmesini istiyor. 30 yaşına geldiğinde Fransız yayınevi Dargaud ile anlaşarak, kısa macera formatında bir denemeden sonra (Fransız Aşçı, YKY) Rintintin’in maceralarının çizimini üstlenene kadar arka arkaya diziler çizdi. Eyaletler bu ayın sonuna kadar rulet makineleriyle ilgili yeni değişiklikleri uygulama konusunda karar verecekler.

Zira NSW Eyaleti Başbakanı Barry O’Farrel de daha önce Commenwealth kanunlarında kumar makineleriyle ilgili değişikliğe gidilmesi durumunda yüksek mahkemeye gideceklerini duyurmuştu. Küçükçekmece’de bulunan bir dernekte kumar oynandığı ihbarını alan polis harekete geçti. Merkez Nilüfer İlçesi Beşevler Mahallesi’ndeki bir kahvede kumar oynandığı ihbarı üzerine Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri harekete geçti. Bir saatte 1200 dolardan fazla kaybedildiğinde belleğine limit konulmuş olan kumar makinesi duracak. Fransa’nın Cannes kentindeki bir kumarhanede hile yapan 3 İtalyan ve 1 Fransız tutukladı. Avustralya’daki kumar oyunlarıyla ilgili reformlar yapmak isteyen Başbakan Julia Gillard, büyük bir direnişle karşı karşıya. Hem de karşı takıma demesi gerekiyor. Fakat blöf yaparken dikkatli olmanız gerekiyor. Oyunun şüphesiz en güzel yanı internet bağlantınız olmadan da oynayabiliyor olmanız. Governor of rulet 2 oyununun offline modu olarak çıkartılan oyun, özellikle internet bağlantısı yokken rulet oynamak isteyen Android kullanıcıları için geliştirilmiş. Sıralı renklerden sonra en büyük rulet elidir. Floş Royal’deki gibi as, papaz, kız, vale, 10’lu gibi en yüksek kartlardan oluşmasa da aynı renkten oluşturulan sıralı ile oyundaki en güçlü ikinci eldir. Kent: Kağıtların sıralı ama hepsinin aynı renkten olmadığı eller.